Hrad Šternberk: Talkshow POZITIVNÍ ENERGIE A ANDĚLSKÁ OCHRANA

Pátek 24. 10. 2014 bude patřit nadpřirozeným jevům a záhadám. Hrad Šternberk navštíví záhadolog Milan Doležal v doprovodu herce a moderátora Jarka Hylebranta. Tato dvojice představí svoji talkshow v Jiném světě, tentokrát na téma POZITIVNÍ ENERGIE A ANDĚLSKÁ OCHRANA. Program poodhaluje sílu pozitivního přemýšlení, žití a základy ochrany před negativními vlivy. Součástí je i oblíbená diskuze s diváky. Talkshow se uskuteční v prostorách hodovního sálu hradu Šternberk a začátek je naplánován na 20:00 hodin. Vstupné na večerní představení činí 100Kč, snížené vstupné 70Kč.Večer plný záhad a mystérií vám v podzimním čase jistě navodí tu správnou náladu.

V jiném světě

Jediná zájezdová talk show, která se věnuje nevysvětlitelným jevům a soustředí se i na regionální záhady a mystéria.

Milan Doležal, host

Záhadolog, exorcita a odborník přes hermetismus a paranormální jevy. Nevysvětlitelnému světu mezi námi se věnuje téměř třicet let. Jako novinář pravidelně publikuje v odborných médiích. Specializuje se na vyprovázení duší, reinkarnaci a kartářství.

Jarek Hylebrant, moderátor talk show

Filmový a divadelní herec, který je znám z filmů Hodinu nevíš, 7 dní hříchů, Zítra, Poslední odměna nebo seriálu Případy 1. oddělení.

Zavítejte v pátek 24.10.2014 na netradiční večerní program na hrad Šternberk. Talkshow POZITIVNÍ ENERGIE A ANDĚLSKÁ OCHRANA začíná ve 20:00 hodin. Zažijete věci, se kterými se v běžném životě nesetkáte. Těšíme se na vaši návštěvu.

hrad sternberk

Hrad Šternberk, původně obranné středověké sídlo s dochovanou válcovitou věží a zbytky opevnění hlavního paláce, láká návštěvníky nevšední atmosférou. Půvabné kulisy hradu potom tvoří okolní lesopark a dnešní podhradí.