Věrnostní program NPÚ „Klíč k památkám“

Jako v předchozích letech, i letos chce Národní památkový ústav poděkovat svým návštěvníkům a podpořit návštěvnost objektů formou věrnostního programu 5+1, který se jmenuje Klíč k památkám a funguje na principu pěti uhrazených vstupů a šestého zdarma.

Do věrnostního programu se zapojilo celkem 130 hradů, zámků, klášterů, historických pivovarů a dalších památek státních, městských i soukromých, přičemž v programu je zapojeno všech 106 veřejnosti přístupných památek spravovaných NPÚ. Princip věrnostního programu je podobný jako v minulých letech – za pět uhrazených vstupů návštěvníci získají šestý vstup zdarma.
Vstupy jsou zaznamenávány razítky do návštěvnického pasu, který si lze vyzvednout na pokladnách zapojených památek. Změnou oproti předchozím letům je platnost pasu, která je dvanáct měsíců od prvního razítka, což jistě ocení návštěvníci, kteří vyhledávají například vánoční a adventní prohlídky (v předchozích letech byla platnost pouze do konce října). Razítka bude možné sbírat i během roku 2015. Vyplněné pasy budou na pokladnách objektů odebrány a předány ke slosování o ceny a zajímavé zážitky.

Fotografie: Zámek Sychrov Zdroj: Archiv NPÚ, ÚPS na Sychrově