Chovatelská přehlídka trofejí na zámku Náměšť nad Oslavou

Na zámku v Náměšti nad Oslavou se uskuteční tradiční chovatelská přehlídka trofejí hospodářského roku 2021. Tato akce se uskuteční v obřadní síni náměšťského zámku od soboty 23. dubna do úterý 26. dubna 2022. Slavnostní zahájení chovatelské přehlídky proběhne v sobotu 23. dubna 2022 v 10 hodin na vnějším nádvoří zámku. Výstava v obřadní síni je přístupna zdarma a bude otevřena v sobotu od 10 do 16 hodin, v neděli od 9 do 16 hodin, v pondělí a v úterý od 8 do 14 hodin.

Součástí chovatelské přehlídky na zámku v Náměšti nad Oslavou bude i bohatý doprovodný program, mezi který mimo jiné patří: tématická výstava fotografií Jana Hlaváče, preparáty ptáků a savců, výstava o včelařství v regionu Náměšť nad Oslavou, videoprojekce filmů s mysliveckou tématikou, výstava obrázků dětí v soutěži Toulky za zvěří Třebíčska. koncert Babylonských trubačů v zámecké kapli (sobota 23. dubna v 11 hodin), statické ukázky loveckých dravců (sobota 23. dubna od 10 do 13 hodin), komentovaná procházka Oborou Kralice (neděle 24. dubna – sraz v 9 hodin na nádvoří zámku).

Foto: Chovatelská přehlídka na zámku Náměšť nad Oslavou, licence: Creative Commons (CC BY-NC-ND 3.0 CZ) „zdroj: Národní památkový ústav