Barvy a tóny podzimu na zámku v Ratibořicích

Přijďte a nechte se okouzlit bohatstvím a rozmanitostí barev, vůní a tónů zámeckého podzimu! Zveme Vás k netradiční návštěvě zámku na konci turistické sezóny! Před zámkem Vás nejprve pozdraví fanfáry pozounů a lesních rohů. Potom se projdete bohatě vyzdobenými interiéry prvního patra volně, podle své chuti a bez průvodce. Mimořádně lze v těchto dnech navštívit jinak běžně nepřístupná barokní zámecká sklepení, rovněž s podzimní výzdobou. Po procházce zámkem můžete již tradičně posedět v zámecké hale, kde kromě teplých a studených nápojů a čerstvých zákusků můžete ochutnat také knížecí zvěřinový guláš, nebo vyhlášenou zámeckou zvěřinovou paštiku. Akce Barvy a tóny podzimu na zámku v Ratibořicích se uskuteční v sobotu 4. října a v neděli 5. října.

Pořádá: Správa NKP SZ Ratibořice ve spolupráci se Střední školou hotelnictví a podnikání SČMSD v Hronově, r. s. Babiččino údolí 2006 a Žesťovým sdružením Náchod. Otevřeno: sobota a neděle 09.30 – 16.00 hod. Vstupné: plné 50,- Kč, senioři nad 65 let 40,- Kč, děti, studenti a ZTP 30,-Kč, rodinné vstupné 130,- Kč. Děti do 6. let ve skupinách (MŠ) 10,- Kč. Děti do 6. let v doprovodu rodičů zdarma.
Upozornění: Prohlídky zámku s průvodcem se konají v běžné otevírací době za běžné vstupné. Podrobné informace na telefonním čísle 491 452 123 (pouze v pracovních dnech v čase od 7.00 do 14.00 hod.) e-mail: info@zamekratiborice.cz